.

.

חייטים דמה בובת תצוגה מקצועי בגדים לבובות דגם נשים חנות בגדי אופנה המודלים מראים

חייטים דמה בובת תצוגה מקצועי בגדים לבובות דגם נשים חנות בגדי אופנה המודלים מראים

ILS 106.05
סחורה
זמין.

- גמישות מפרקים-על פי המבנה של גוף האדם, שנוסח עם במדויק מפרקי האצבעות ואת שורש כף היד, זה יכול לחקות הרבה תנועות ידיים, תנוחות. - בית ייחודי קישוטי-זה לא יכול לשמש לקישוט הבית, להיות מונחים על שולחן, מדפים, שולחן ליד המיטה, וכן הלאה, אשר להפוך את החיים שלך יותר צבעוניים.זה גם די קלאסי כדי להיות קישוט מתנה לחברים שלך.הערה : כל מוצר גדלים מדידה ידנית, אם יש טעות קטנה, נא להבין. - ביצוע מעולה-זה יפה בעלת מבנה היצירה הוא עשוי עמיד עץ חסון אבזרי חומרה(אביב וברגים), כל חתיכה יפה מלוטש גימור חלק משטח ואלגנטי צבע.מפרט : חומר : פלסטיק, בד פשתן, בד הראש, עץ מלא היד, משולש, מרובע צלחת בסיס גודל המוצר : חזה : 89 ס "מ, מותן : 63 ס" מ, מותניים : 89 ס " מ מתכוונן לעמוד עיצוב, הגובה יכול להיות מותאם באופן חופשי בין 145-185cm לפי הצורך להסתגל לכל מצב.תכונה : - ביצוע מעולה-זה יפה בעלת מבנה היצירה הוא עשוי עמיד עץ חסון אבזרי חומרה(אביב וברגים), כל חתיכה יפה מלוטש גימור חלק משטח ואלגנטי צבע. - הבובה משתמש קצף מוצק חומר ובידך בד פשתן כדי להגביר את הרוטב אפקט של הבגד, בהצלחה למשוך את תשומת לבם של העוברים ושבים, הגדלת הרצון של העוברים ושבים לרכוש, לשפר את התמונה של החנות.

] על המוצר עד

Material:
plastic, linen fabric, cloth head, solid wood arm, Triangle, Square plate base
Product Size:
Bust:
89 cm, Waist
Adjustable stand design, the height can be freely adjusted between 145-185cm as needed to adapt to any situation. :
Feature:
- Exquisite Workmanship:
This beautifully crafted piece is made of durable hardwood and sturdy hardware accessories(spring and screws), each piece nicely polished to a smooth finish surface and elegant color.
- The dummy uses a solid foam material inside and a linen fabric to increase the dressing effect of the garment, successfully attracting the attention of passersby, increasing the desire of passersby to purchase, and improving the image of the store :

קונים גם בוחרים