.

.

רצועת כוח ה-USB, Addtam ETL תעודת שטוח תקע כבל מאריך עם 3 יציאות USB + Surge Protector עם 10 סניפים ו-USB C (2700 ג ' אול)

רצועת כוח ה-USB, Addtam ETL תעודת שטוח תקע כבל מאריך עם 3 יציאות USB + Surge Protector עם 10 סניפים ו-USB C (2700 ג ' אול)

ILS 40.05
סחורה
זמין.

【שולחן עבודה רצועת כוח עם USB】3 שקעי AC ו-3 חכם יציאות USB שולחן העבודה רצועת כוח שטוח התוספת יכולה גובים 6 מכשירי חשמל או אלקטרוניקה, בו-זמנית, כגון טבליות, מחשבים ניידים, מנורות, מצלמות, טלפונים, וכו'.זה קטן רצועת כוח תומך מגוון של מתח 100-240 V. ( דורג 13א/125 V/1625 W). 【USB-C מהר תשלום】- USB C נמל טעינה 3 A/מקס 15 W, מגיעים עם חכם טעינה הטכנולוגיה מזהה את מהתקני USB מחוברים ומתאים הנוכחי פלט אופטימלי תשלום אשר יכול להגיע טעינה מהירה יותר יעילות.הערה : USB-C נמל לא תומך Macbook, Macbook Air, Macbook Pro או כל מכשירים אחרים אשר צריך 14~22 V מתח טעינה. 【2700 ג 'אול גל הגנה】- 2700 ג' אול דירוג אנרגיה עם הגנת עומס יתר להגן על ההתקנים שלך מפני קפיצות מתח ותנודות.חכם המעגל עם מובנה מתח חישה מזהה ומגיב למכשיר של כוח צריכה, ואילו תכונות בטיחות להבטיח כי המכשירים שלך יהיו מוגנים. 【נכון בזווית שטוחה Plug & בתצורת】3-שיניים מרותק ישר זווית שטוחה הכנס נמוך-פרופיל שטוח plug שומר על קיר אחר שקעים חינם, מתאים בקלות במקומות צרים. 2 מנעול חריצים, בורג קיבוע עיצוב לאפשר את זה כדי להיות מותקן על הקיר או לתקן את זה על השולחן. 【קומפקטי לחיסכון במקום דקים עיצוב】- מרובי-שקעים רצועה עם usb.נרחב במרווחים רשתות מרווח מספיק כדי לחבר מגושם מתאמי.פתרון אידיאלי עבור מחשבים, מדפסות לייזר, הביתה-מערכות קולנוע.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים