.

.

רוטרי עט קעקוע מכונת מחסנית אניה Shader קעקוע עטים למתחילים אמני קעקועים מקצועי רוטרי קעקוע הרובה במהירות גבוהה, קבוע איפור עט(שחור)

רוטרי עט קעקוע מכונת מחסנית אניה Shader קעקוע עטים למתחילים אמני קעקועים מקצועי רוטרי קעקוע הרובה במהירות גבוהה, קבוע איפור עט(שחור)

ILS 77.98
סחורה
זמין.

רעש נמוך ומהר צביעה - המנוע של המקצועי רוטרי קעקוע זה הלם קליטה.זה יכול בהחלט לחסל את גלי הקול נגרמת על ידי רטט.רעש נמוך, מהר צביעה, להפחית את הלקוח עצבים וכאב.פיזור חום טוב - זה מקצועי רוטרי קעקוע מכונת עט משתמש גבוהה כוח המנוע זה יכול לעבוד במשך זמן רב ללא חימום.לאורך זמן.המטרה העיקרית של קעקוע ליינר SHADER - קעקוע מנוע האקדח מתאים רירית shding.זה מצוין קעקוע כלי מקצועי אמני קעקוע או למתחילים.אוניברסלי קעקוע עט - זה מכשיר רוטרי המכונה הוא מתאים לסוגים שונים של מחטים קעקועים, קעקוע אוחז והוא עמיד.נוח ידית ייחודית להתמודד עם עיצוב גורם הזזה לא נוח, קל ונוח לשימוש.ייחודי להתמודד עם עיצוב גורם הזזה לא נוח, קל ונוח לשימוש. 1 * קעקוע עט. 1 * כבל חיבור. 1 * זרבובית.מאמצת את החלל סגסוגת אלומיניום מסגרת, עמיד ומוצק לשימוש זמן ארוך.חזק מנוע עם רעש נמוך, עוצמה, ביצועים יציבים. 7-12 V עובד כמו שצריך, מתאים מקצועית אמנים קעקוע או למתחילים.לעבוד ברציפות במשך 3-5 שעות בלי חם, להפחית לקוחות כאב.קל משקל, זמן לעבוד שעות בלי יד עייפה, בחירה טובה עבור אמני קעקוע.מאמצת את החלל סגסוגת אלומיניום מסגרת, עמיד ומוצק לשימוש זמן ארוך.חזק מנוע עם רעש נמוך, עוצמה, ביצועים יציבים.7-12 V עובד כמו שצריך, מתאים מקצועית אמנים קעקוע או למתחילים.לעבוד ברציפות במשך 3-5 שעות בלי חם, להפחית לקוחות כאב.קל משקל, זמן לעבוד שעות בלי יד עייפה, בחירה טובה עבור אמני קעקוע.

] על המוצר עד

Item Type:
Tattoo Pen

קונים גם בוחרים