.

.

קעקוע עטים עם 4 צבעים קעקוע סמנים ו-40 דפוסי Adhensive שבלונות, קעקוע זמני ערכת גוף סמנים דומה קעקוע חינה קיט לילדים/עור בוגר, קלאסי שחור/אדום/כחול/ירוק כמו DIY קעקועים מזויפ?

קעקוע עטים עם 4 צבעים קעקוע סמנים ו-40 דפוסי Adhensive שבלונות, קעקוע זמני ערכת גוף סמנים דומה קעקוע חינה קיט לילדים/עור בוגר, קלאסי

ILS 10.48
סחורה
זמין.

דומות כמו קעקוע חינה קיט.❶ קעקוע זמני ערכת✔ ➤יש אחד שחור, אדום, כחול וירוק קעקוע עטים. משלוח מהיר, הגשמה על ידי . הדיו להיות מיושם בצורה חלקה, באופן עקבי. ❺ המשימה ואת החזון✔ ➤עם הצעות וסובלנות של לקוחות, אנחנו תמיד לשדרג לייעל מוצרים, אריזות שירות. יותר דיו להבטיח כי זה מספיק כדי להשלים את דפוס גדול, ויותר צבעים יכול להפוך את התבנית יותר אטרקטיבי.חומר : הטבע תמציות צמחים ללא כל מרכיבים כימיים.קצה רך היא להשלים יותר עדין דפוסים להציג טוב יותר את הקעקוע לוואי. ❷ איכות מבוא✔ ➤גרם של הטבע צמח extacts ללא כל מרכיבים כימיים, ולשמור את זה לא מזיק לעור הגוף.35 עוז כל עט), 1 סט להדביק סטנסילים(40 עיצוב).כמות : סך של 4 pack של תיבת הדואר הנכנס קעקוע סמנים(10ml/0. עט רך טיפ עיצוב לגרום לך נוח יותר לצייר דפוסי עדין ולשמור את השאר. שדרוג חומר, לא רק לשמור על זה מזיק לעור, גם דפוסי נראה יותר אמיתי יותר ובר קיימא יותר.הסדר של קעקועים סמנים וסטנסילים יהיה shipped החוצה על ידי ארה " ב בחינם בתמורה סיבה חדש ולא משומש במצב של זיוף קעקועים קיט. שירות לאחר המכירה אחריות : אם מצא כי דיו דליפה עקב התנגשות חמורה במהלך ההובלה לאחר קבלת הסחורה, אתה יכול לבקש להחזיר את ההחזר באופן חופשי. Gift Tattoo עטים המסופקים ממפעל ישירות.קעקוע עטים עם 4 צבעים קעקוע סמנים ו-40 דפוסי דבק שבלונות, קעקוע זמני ערכת גוף סמנים דומה קעקוע חינה קיט לילדים/עור בוגר, קלאסי שחור/אדום/כחול/ירוק כמו DIY מזויף קעקועים.מוצר יתרון : 1.גם בא עם 40 יח ' דפוסים של adhensive שבלונות נהנה DIY הגוף סמנים coveniently.ואז לצבוע את זה לפי חלול של שבלונות, להראות בהיר דפוס סוף סוף.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים