.

.

בובת ראש סיליקון עור מזוייף סטיילינג אימון קירח בובת הראש קעקועים זמניים הראש מודל קעקוע אימון קבוע, איפור גבות,שפתיים אימון(#03)

בובת ראש סיליקון עור מזוייף סטיילינג אימון קירח בובת הראש קעקועים זמניים הראש מודל קעקוע אימון קבוע, איפור גבות,שפתיים אימון(03)

ILS 19.48
סחורה
זמין.

★ מתאים יופי תלמידי בית ספר, קעקועים למתחילים להתאמן קבוע איפור. ★ יכול ליצור מושלם גבות, שפתיים אפקט בקלות, אשר הינו אידיאלי עבור קעקוע למתחילים, tattooist. ★ יכול להתאמן שונים הגבה טכניקות מ הצללה כדי חלוקה לרמות. ★ יש מרקם דומה לעור של בן אדם, וזה נהדר כדי להתאמן במקום את עצמך ולשפר את היכולות שלך בנוחות ובבטחה. ★ סיליקון הוא חומר רך, גמיש, עמיד, בטוח, שאינו רעיל, חסר ריח, אינו מזיק ונוח למגע.הקעקוע הזה תרגול העור מיועד הקעקוע מתחיל או tattooist לעשות גבות, שפתיים בפועל.סיליקון הוא חומר רך וגמיש, אשר יש מרקם דומה לזו של האדם, אז אתה יכול ללמוד לעשות באיכות גבוהה קעקוע בלי להתאמן על עור אמיתי, אשר הוא בטוח ונוח.תכונות : 1. סיליקון הוא חומר רך, גמיש, עמיד, בטוח, שאינו רעיל, חסר ריח, אינו מזיק ונוח למגע. 2. יש מרקם דומה לעור של בן אדם, וזה נהדר כדי להתאמן במקום את עצמך ולשפר את היכולות שלך בנוחות ובבטחה. 3. יכול להתאמן שונים הגבה טכניקות מ הצללה כדי חלוקה לרמות. 4. יכול ליצור מושלם גבות, שפתיים אפקט בקלות, אשר הינו אידיאלי עבור קעקוע למתחילים, tattooist. 5. מתאים יופי תלמידי בית ספר, קעקועים למתחילים להתאמן קבוע איפור. 6. הבובה הראש הוא לשימוש חוזר, עמיד לשימוש. 7. את עור מזוייף יכול להיות מוחלף, נוח מאוד לשימוש.מפרט : מצב : 100% מותג חדש סוג פריט : קעקוע אביזר צבע : כמו תמונות להראות חומר : סיליקון אפשרויות : #01(בובת הראש), #02(קעקוע אימון העור), #03(קעקוע אביזר Set) ' בובה גודל הראש : Approx.15.4 ס " מ / 6.0 בתוך חבילת משקל : כ.67-160g רשימת החבילות : 1 * בובת ראש 1 * קעקוע אימון העור.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים