.

.

18 יח 'ליל כל הקדושים מצחיק הפנים מדבקת קעקוע זמני מוגדר, עמיד למים הגולגולת אימה מציאותי הפצע המדמם תפרים צלקת הפנים קעקוע על יום המתים, ליל כל הקדושים פנסי שמלת מסיב?

18 יח 'ליל כל הקדושים מצחיק הפנים מדבקת קעקוע זמני מוגדר, עמיד למים הגולגולת אימה מציאותי הפצע המדמם תפרים צלקת הפנים קעקוע על יום המתים,

ILS 97.95
סחורה
זמין.

[❤עיצוב ייחודי❤] מבוא הגולגולת ומציאותי צלקת נושא סגנון עיצוב, מתאים מאוד עבור ליל כל הקדושים להתחפש, מתאים ליל כל הקדושים תחפושות ומסיבות במקומות אחרים. אתה יכול להשתמש בקרם גוף או BB שמן לנגב בעדינות עד שהוא נעלם לחלוטין.תסתכל בפינה. [❤עיצוב ייחודי❤] מבוא הגולגולת ומציאותי צלקת נושא סגנון עיצוב, מתאים מאוד עבור ליל כל הקדושים להתחפש, מתאים ליל כל הקדושים תחפושות ומסיבות במקומות אחרים. [❤להזהיר❤] מבוא כאשר אתה משתמש בו בפעם הראשונה, אתה יכול להפסיק דפוס קטנים ואני מנסה להדביק אותו, כדי למנוע תאונות (השתמש בזהירות לעור רגיש)!. [❤להזהיר❤] מבוא כאשר אתה משתמש בו בפעם הראשונה, אתה יכול להפסיק דפוס קטנים ואני מנסה להדביק אותו, כדי למנוע תאונות (השתמש בזהירות לעור רגיש)!.אם זה לא מתאים בצורה מושלמת, חזור על שלבים 3 ו-4. [❤בטוח חומר❤] מבוא משתמש ידידותי לסביבה גלם באיכות גבוהה, קלים, בטוחים שאינם רעילים, לא מעצבן, עמיד למים, זיעה הוכחה, ולא קל ליפול. אתה יכול להשתמש בקרם גוף או BB שמן לנגב בעדינות עד שהוא נעלם לחלוטין. [❤קל לשימוש❤] מבוא לכסות את הצד עם דפוס על המקום שבו אתה רוצה לשנות, בבקשה למנוע את המקום כי הוא נוטה חיכוך, אז השתמש בספוג או מים כדי ללטף את הקעקוע מדבקה עד שהוא ספוג, ואז לגלות את זה תוך 20-30 שניות.[❤ליל כל הקדושים מצחיק הפנים קעקוע זמני מדבקה להגדיר❤] מבוא 18 סוגים של זמני הפנים מדבקות קעקוע עם נושאים שונים, אפשרויות מרובות ורב-תכליתי. [❤בטוח חומר❤] מבוא משתמש ידידותי לסביבה גלם באיכות גבוהה, קלים, בטוחים שאינם רעילים, לא מעצבן, עמיד למים, זיעה הוכחה, ולא קל ליפול.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים