.

.

עגלת תינוק הגנה מפני השמש מטריה, תינוק טיולון מטריה מתכוונן קל משקל לילדים על העגלה עבור מערכות כריזה עבור כסאות גלגלים.

עגלת תינוק הגנה מפני השמש מטריה, תינוק טיולון מטריה מתכוונן קל משקל לילדים על העגלה עבור מערכות כריזה עבור כסאות גלגלים.

ILS 31.93
סחורה
זמין.

אתה יכול להחזיר את הפריט מכל סיבה : לא דמי משלוח.הפריט חייבים להיות מוחזרים במצב חדש ולא משומש.ללכת את ההוראות כדי להתחיל את החזרה.להדפיס את החזרת תווית משלוח.שולחים את זה!.הגנת UV, זה טיולון מטריה עשוי בד, אשר מגן על התינוק העדין של העור והעיניים בימים שטופי שמש.מטריה יכולה להיות מנותקת, בנוסף להיות מקוטע על העגלה, זה יכול לשמש גם בנפרד.קליפ בחלק התחתון של המטרייה יכול להיות בקלות מחובר רוב העגלה, מערכות כריזה כסאות גלגלים.מטריות מעוצבות עם מטרה כללית הכבדות גופי להבטיח את בטיחות תמיכה של רוב עגלות.נירוסטה מטריה חזקות windproof האופיינית עמיד יותר בשימוש.תכונה : 1. הגנת UV, זה טיולון מטריה עשוי בד, אשר מגן על התינוק העדין של העור והעיניים בימים שטופי שמש.2. נירוסטה מטריה חזקות windproof האופיינית עמיד יותר בשימוש.3. מטריות מעוצבות עם מטרה כללית הכבדות גופי להבטיח את בטיחות תמיכה של רוב עגלות.4. קליפ בחלק התחתון של המטרייה יכול להיות בקלות מחובר רוב העגלה, מערכות כריזה כסאות גלגלים.5. מטריה יכולה להיות מנותקת, בנוסף להיות מקוטע על העגלה, זה יכול לשמש גם בנפרד.מפרט : סוג פריט : עגלת תינוק Umbrella Material : נירוסטה, בד, פלסטיק רשימת החבילות : 1 x Umbrella1 x הבסיס.

] על המוצר עד

Item Type:
Baby Stroller Umbrella
Material:
Stainless Steel, Canvas, Plastic
Package List:
1 xUmbrella1 x Base :

קונים גם בוחרים