.

.

נוזל פיגמנט, צבע גוף מט DIY איפור פסטיבל, קעקוע זמני של צבע פנים דיו על הבמה ביצועים 100מ ל(שחור)

נוזל פיגמנט, צבע גוף מט DIY איפור פסטיבל, קעקוע זמני של צבע פנים דיו על הבמה ביצועים 100מ ל(שחור)

ILS 25.93
סחורה
זמין.

אם יש משקעים בתוך הצבע, זה אך ורק נורמלי, פשוט להשתמש בוחש או לנער אותו ביד לפני השימוש; 2.מפרט : סוג פריט : צבע גוף תוכן נטו : 100מ " ל / בקבוק חיי מדף : 3 שנים, תקופת שימוש : אנא השתמש בתוך 1 שנה לאחר הפתיחה.שיטת ניקוי : בעת ניקוי, אתה יכול לחץ לחיצה לנגב עם אלכוהול כותנה או לשפשף עם סבון ומים כדי לנקות אותו. למנוע בליעה; 5.זה גם יכול לשמש בשילוב עם תבנית כדי להפוך צבוע דפוס.בטוח לשימוש : הנוזל פיגמנט מאמצת באיכות גבוהה פיגמנט עם כספת הרכב, אשר יכול להיות במגע ישיר עם העור מבלי לפגוע בעור.רשימת החבילות : 1 x צבע גוף שים לב : 1.הסרת קלה : קל לניקוי, ניתן לנקות רק ע " י שפשוף עם אתנול כותנה או במים וסבון.השתמש הקהל : הציבור הרחב להשתמש תרחישים : ציור גוף הופעות, ציור מלמד, מודל מסלולים, מסיבות יום הולדת, חג ציור, יצירתיות DIY, איפור, דוגמנות, קעקוע זמני הדפסה, וכו'. אם יש לך עור אלרגיות אחרות תסמיני אי נוחות, בבקשה להפסיק להשתמש בו באופן מיידי, לחפש רופא תשומת לב לאחר ניקוי התבנית.בבקשה האמיתית כסטנדרט. מוצר זה הוא לשימוש חיצוני בלבד; 3.מגוון רחב של שימושים : צבע גוף מתאים קעקועים זמניים, ציור גוף, DIY, איפור, דוגמנות, איפור במה, מסיבות חגים, וכו'. ילדים מתחת לגיל 6 שנים צריך להיות מלווים על ידי הוריהם לשימוש; 4.אופן השימוש : לנער את הצבע היטב לפני השימוש, ולאחר מכן להשתמש מברשת או מרסס צבע לצבוע את גוף האדם או את הפנים.קל ליישום : נוזל צבע, צבע אחיד, קל לשימוש, ניתן ליישם עם מברשת או מרסס צבע, להביא לך נוחות.ביצועים טובים : קעקוע דיו מתייבש במהירות, השטח לא לקלף לאחר ייבוש, ואין הבדל צבע לפני ואחרי השימוש.

] על המוצר עד

Item Type:
Body Paint
Net Content:
100ml / Bottle
Shelf Life:
3 Years
Use Period:
Please use within 1 year after opening.
Use Crowd:
The general public
Use Scenarios:
Body painting performances, painting teaching, model catwalks, birthday parties, holiday painting, creativity DIY, makeup modeling, temporary tattoo printing, etc.
Package List:
1 x Body Paint :
Note:
1. If there are sediments in the pigment, it is purely normal, just use a stirrer or shake it by hand before use; :
2. This product is for external use only; :
3. Children under 6 years old should be accompanied by their parents to use; :
4. Avoid swallowing; :
5. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
6. If you have skin allergies and other uncomfortable symptoms, please stop using it immediately, and seek doctor attention after cleaning the pattern. :

קונים גם בוחרים