.

.

נוזל פנים צבעי גוף, יבש במהירות נוח לנשיאה קעקוע זמני של אמנות הגוף דיו בטוח לשימוש עבור פסטיבלים עבור משחקי תפקידים(רוז אדום)

נוזל פנים צבעי גוף, יבש במהירות נוח לנשיאה קעקוע זמני של אמנות הגוף דיו בטוח לשימוש עבור פסטיבלים עבור משחקי תפקידים(רוז אדום)

ILS 22.35
סחורה
זמין.

בטוח לשימוש : ציורי פנים עשוי במרכיבים בטוח, אתה יכול לפנות ישירות עם העור, ואין פגיעה בעור.יישום רחב מבוא רחיץ נוזלי גוף צבע יכול לשמש איפור, מופעי תיאטרון, פסטיבלים, בתי ספר ביצועים, קרנבלים, מסיבות יום הולדת, משחק תפקידים.שיטת ניקוי : בעת ניקוי, אלכוהול כותנה לחץ על כדי למחוק או לשפשף עם סבון ומים, אז זה יכול להיות ניקה. צבע התמיסה הוא נורמלי, לנער אותו היטב לפני השימוש. ילדים מתחת לגיל 6 שנים צריך להיות מלווים על ידי הוריהם.קל לנקות מבוא אתה רק צריך להשתמש גפן אלכוהול או סבון ומים למרוח את הנוזל הפנים צבעי גוף, אז זה יכול להיות ניקה.מתאים לאנשים : כל People Usage אירוע : ציור גוף ביצועי, הציור מלמד, מודל תצוגת אופנה, מסיבת יום הולדת, חג, ציור, איפור DIY, קעקוע זמני ציור, וכו'. אחיד צבע : צבע נוזלי, עם צבע אחיד, אתה יכול להשתמש במברשת או ספריי עט כדי להחיל לצייר את הצבע.אופן השימוש : לנער את הצבע היטב לפני השימוש, לאחר מכן להשתמש במברשת או ספריי עט כדי לצייר על גוף האדם או פנים, או להשתמש בו בשילוב עם תבנית כדי ליצור צייר דפוס.בטוח לשימוש מבוא ציורי פנים עשוי במרכיבים בטוח, אתה יכול לפנות ישירות עם העור, ואין פגיעה בעור.אם יש לך שאלה כלשהי, אנא פנה אלינו בפעם הראשונה.רשימת החבילות : 1 x Body נוזלי Paint Note : 1. הצגים הם לא מכויל אותו, פריט צבע מוצג בתמונות יכול להיות מראה מעט.מפרט : סוג הפריט : גוף נוזלי Paint Material : Liquid Net תכולה : 100ml / Bottle Shelf חיים : 3 years Service החיים : בבקשה להשתמש בתוך 1 שנה לאחר הפתיחה.ייבוש מהיר מבוא איפור נוזל צבע יבש במהירות, והצבע לא ידהה, לא הבדל צבע לאחר השימוש על העור.

] על המוצר עד

Item Type:
Body Liquid Paint
Material:
Liquid
Net Content:
100ml / Bottle
Shelf Life:
3 years
Service Life:
Please use within 1 year after opening.
Suitable People:
All People
Usage Occasion:
Body painting performance, painting teaching, model runway show, birthday party, holiday painting, makeup DIY, temporary tattoo painting, etc.
Package List:
1 xBody Liquid Paint :
1. Pigment precipitate is normal, shake it well before use. :
2. This product is for external use only. :
3. Children under 6 years old should be accompanied by their parents. :
4. Avoid swallowing. :
5. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly :

קונים גם בוחרים