.

.

צבע פנים, ייבוש מהיר בטוח מתון צבע אחיד צבע גוף עבור גברים, נשים, עבור Cosplay על הבמה ביצועים. עבור פסטיבל צד עבור שחקן מודל(שחור)

צבע פנים, ייבוש מהיר בטוח מתון צבע אחיד צבע גוף עבור גברים, נשים, עבור Cosplay על הבמה ביצועים. עבור פסטיבל צד עבור שחקן מודל(שחור)

ILS 25.93
סחורה
זמין.

קל ליישום : נוזל צבע, צבע אחיד, קל לשימוש, ניתן ליישם עם מברשת או מרסס צבע, להביא לך נוחות.אופן השימוש : לנער את הצבע היטב לפני השימוש, ולאחר מכן להשתמש מברשת או מרסס צבע לצבוע את גוף האדם או את הפנים. מוצר זה הוא לשימוש חיצוני בלבד;3.ביצועים טובים : מתייבש במהירות, לא מקלפים ולא ליפול אחרי פני העור שכבה מתייבשת, ואין הבדל צבע לפני ואחרי השימוש.רשימת החבילות : 1 x הגוף Paint Note : 1.הסרת קלה : קל לניקוי, ניתן לנקות רק ע " י שפשוף עם אתנול כותנה או במים וסבון.שיטת ניקוי : בעת ניקוי, אתה יכול לחץ לחיצה לנגב עם אלכוהול כותנה או לשפשף עם סבון ומים כדי לנקות אותו.השתמש הקהל : כללי public Use תרחישים : ציור גוף הופעות, ציור מלמד, מודל מסלולים, מסיבות יום הולדת, חג ציור, יצירתיות DIY, איפור, דוגמנות, קעקוע זמני הדפסה, וכו'. מגוון רחב של שימושים : צבע גוף מתאים קעקועים זמניים, ציור גוף, DIY, איפור, דוגמנות, איפור במה, מסיבות חגים, וכו'.בטוח לשימוש : שימוש באיכות גבוהה פיגמנט, כספת המרכיבים, יכול להיות קשר ישירות עם העור מבלי לפגוע בעור. למנוע בליעה;5.

] על המוצר עד

Item Type:
Body Paint
Net Content:
100ml / Bottle
Shelf Life:
3 Years
Use Period:
Please use within 1 year after opening.
Use Crowd:
The general public
Use Scenarios:
Body painting performances, painting teaching, model catwalks, birthday parties, holiday painting, creativity DIY, makeup modeling, temporary tattoo printing, etc.
Package List:
1 x Body Paint :
1. If there are sediments in the pigment, it is purely normal, just use a stirrer or shake it by hand before use; :
2. This product is for external use only; :
3. Children under 6 years old should be accompanied by their parents to use; :
4. Avoid swallowing; :

קונים גם בוחרים