.

.

נוזל פנים צבעי גוף, יבש במהירות נוח לנשיאה קעקוע זמני של אמנות הגוף דיו בטוח לשימוש עבור פסטיבלים עבור משחקי תפקידים(לבן)

נוזל פנים צבעי גוף, יבש במהירות נוח לנשיאה קעקוע זמני של אמנות הגוף דיו בטוח לשימוש עבור פסטיבלים עבור משחקי תפקידים(לבן)

ILS 117.15
סחורה
זמין.

השירות מבטיח מבוא מקצועיים לצוות שירות הלקוחות.אם יש לך שאלה כלשהי, אנא פנה אלינו בפעם הראשונה.אופן השימוש : לנער את הצבע היטב לפני השימוש, לאחר מכן להשתמש במברשת או ספריי עט כדי לצייר על גוף האדם או פנים, או להשתמש בו בשילוב עם תבנית כדי ליצור צייר דפוס. ילדים מתחת לגיל 6 שנים צריך להיות מלווים על ידי הוריהם.מפרט : סוג הפריט : גוף נוזלי Paint Material : Liquid Net תכולה : 100ml / Bottle Shelf חיים : 3 years Service החיים : בבקשה להשתמש בתוך 1 שנה לאחר הפתיחה.יישום רחב מבוא רחיץ נוזלי גוף צבע יכול לשמש איפור, מופעי תיאטרון, פסטיבלים, בתי ספר ביצועים, קרנבלים, מסיבות יום הולדת, משחק תפקידים. קל לניקוי : אתה רק צריך להשתמש גפן אלכוהול או סבון ומים כדי לשפשף את צבע גוף, אז זה יכול להיות ניקה.

] על המוצר עד

Item Type:
Body Liquid Paint
Material:
Liquid
Net Content:
100ml / Bottle
Shelf Life:
3 years
Service Life:
Please use within 1 year after opening.
Suitable People:
All People
Usage Occasion:
Body painting performance, painting teaching, model runway show, birthday party, holiday painting, makeup DIY, temporary tattoo painting, etc.
Package List:
1 xBody Liquid Paint :
1. Pigment precipitate is normal, shake it well before use. :
2. This product is for external use only. :
3. Children under 6 years old should be accompanied by their parents. :
4. Avoid swallowing. :
5. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly :

קונים גם בוחרים