.

.

גוף גל HD השקוף הקדמי של תחרה פאות שיער אדם פאות עבור נשים שחורות 150% צפיפות ברזילאי בתולה שיער פאות Glueless 13x4 תחרה הפאה הקדמית שלפני מרוטה עם התינוק שיער טבעי צבע 26(66cm)

גוף גל HD השקוף הקדמי של תחרה פאות שיער אדם פאות עבור נשים שחורות 150% צפיפות ברזילאי בתולה שיער פאות Glueless 13x4 תחרה הפאה הקדמית

ILS 295.32
סחורה
זמין.

❤שיער חומר : 100% ברזילאי בתולי לא מעובד שיער אדם פאות עבור נשים שחורות,משיי,רך,לא מסתבך,לא לשפוך,אין ריח;יכול להיות צבוע, מחומצן, Straightened, עצבו מחדש כמו שאתה אוהב. ❤שיער איכותיים : 150% צפיפות אדם שיער פאה נראה מלא וטבעי.טרום קטף השיער עם השיער סביב המתחם,נראה מציאותי כמו השיער שלך. ❤תחרה חומר : 13x4 הגוף הגל הקדמי של תחרה פאות שיער אנושי, HD שקופים תחרה שוויצרי,יותר עור ידידותי לנשימה.התחרה זה המשרד לא קל לשבור. ❤שווי גודל : ברירת המחדל בינוני גודל כובע(22-22.5 אינץ') עם רצועות אלסטיות ו-4 מסרקים, יכול להתאים להקות, מסרקים כדי להתאים את רוב האנשים. ❤משלוח מהיר : 2-3 ימי עבודה הספינה על ידי ,בטוח ומהיר,30 ימים להחזיר כדאי לבחור את הסיבוב עם רחב בעל שיני המסרק. 2. לא להפוך את השיער תחת השמש הקופחת במשך די הרבה זמן. 3. לא יפוצץ את השורש של השיער, גם לא עם שיער יבש. 4. לא מבינים את השורש של השיער להעמיס בעת הכביסה. 1. בבקשה לשטוף את השיער עם שמפו עדין בלבד. 2. Detangle השיער בעדינות לפני הכביסה.בבקשה לא לשפשף או לסובב את השיער.אנו מציעים לך להשתמש במים חמים כדי לשטוף את השיער. 3. למרות השיער שלנו יכול להיות מכורבלת,הזדקף, צריך למנוע שימוש יתר של חם רולים ו-שטוח, מגהץ,אשר יקצר את השימוש-זמן. 4. תמיד להשתמש במרכך שיער או שמן כדי לשמור על השיער שלך. 5. לא מברשת או מסרק מתולתל שוזרת ו תוספות שיער.במקום זאת,השתמש באצבעותיך או רחב שיני המסרק בסגנון גלי הרחבות.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים