.

.

דבק מקלחת הקאדילק האמבטיה מדף עם ווים,קיר רכוב,אל-חלד,לא קידוח,נירוסטה,אחסון מדף אמבטיה,מטבח,שירותים,רחצה,שירותים,מקלחת,שירותים(שחור)

דבק מקלחת הקאדילק האמבטיה מדף עם ווים,קיר רכוב,אל-חלד,לא קידוח,נירוסטה,אחסון מדף אמבטיה,מטבח,שירותים,רחצה,שירותים,מקלחת,שירותים(שחור)

ILS 57.00
סחורה
זמין.

【קיבולת אחסון גדולה】השירותים & המטבח סל אחסון הקאדילק מספק מספיק מקום אחסון יומי מוצרים , זה מאוד מתאים לכל חדר אמבטיה, שירותים, מטבח, שירותים, וכו'.להפוך את הבית שלך יותר יפה. 【שקוף Traceless חזק דבקים】האמבטיה מדף הוא קל ונוח להתקנה, אין כלים הנדרשים.דבק ניתן להדביק על הקיר במשך זמן רב.עמיד יותר וחזק יותר את היניקה.(הערה : אם אתה צריך לקרוע את התקנת דבק, אתה יכול להשתמש במייבש שיער כדי לחמם את דבק surgace ואז להוריד אותה). 【אל-חלד & עמיד】מקלחת הקאדילק האמבטיה מדף עשוי מפלדה אל חלד 304.אל-חלד, עמיד בפני שריטות ועמיד.לשים את המטבח או חדר האמבטיה אספקה על המדף מקלחת, זה עדיין לשמור על שיווי משקל.אל תדאג לגבי פריטים ברשימה הנפתחת.לקשט את חדר האמבטיה שלך בצורה מושלמת. 【נשלף עיצוב】סל עם ארבעה ווים עבור אמבט הספוג, מגבות, גילוח וכו'.אתה יכול למקם את הקרסים בצד או בחזית.בתחתית העיצוב יכול לנקז מים ולעשות פריטים יבש במהירות. 【מה שאתה מקבל】1 x מקלחת הקאדילק האמבטיה מדף , 4 x תלויים ווים, 2 x דבק(כולל 1 לחסוך דבק), 1 x מדריך למשתמש.מקווה שאתה מרוצה עם המוצרים והשירותים שלנו!.דבק מקלחת הקאדילק האמבטיה מדף עם ווים, קיר רכוב,אל-חלד,קידוח לא,אל חלד 304,אחסון מדף אמבטיה,מטבח ,שירותים,רחצה,שירותים,מקלחת,שירותים (כסף).

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים