.

.

בבית Supplie מסמר מכונת אמנות ציפורן כלים ציפורניים מייבש, שחור, ציפורן Polygel הביתה סלון יופי ספא ג 'ל לק(ארה ב תקנות)

בבית Supplie מסמר מכונת אמנות ציפורן כלים ציפורניים מייבש, שחור, ציפורן Polygel הביתה סלון יופי ספא ג 'ל לק(ארה ב תקנות)

ILS 212.24
סחורה
זמין.

סלולרי זה הוביל ג ' ל יש אור של אינפרא אדום אוטומטית יד חיישן. UV-LED ציפורניים אור מצויד 28 עמיד UV / LED אור צ 'יפ, תואם עם כל מיני ג' לים, ולא מזיק לגוף האדם.נא לקרוא את המדריך היטב לפני השימוש.זה 64 W LED ציפורניים האור מאמץ כפול אורך הגל (365nm + 405nm) טכנולוגיה קניינית, מה שהופך אותו מתאים שונות UV LED ו ג 'ל הציפורן משחות, כגון primers, topcoats, כל מותג צבע, דבק ג 'ל קשה, בונה, אקריליק, גילוף דבק, הוביל וכו'. בחיישן אינפרא אדום חכם, לא צריך לחזור מפתחות, קל לתפעול.סלולרי זה הוביל ג ' ל יש אור של אינפרא אדום אוטומטית יד חיישן.אין אזור מת, ואת זמן אשפרה יכול להיות מקוצר על ידי עד 50% לעומת מסורתי פוטותרפיה אורות.נא לקרוא את המדריך היטב לפני השימוש.אתה יכול להשתמש בו בכל מקום, נוח מאוד. חברת הגרעין, בטיחות משולבת שליטה.יש לו 4 הגדרות שעון, כלומר 30, 45, 60, ו-90.זה יופעל באופן אוטומטי כאשר המחוג מגיע, וזה יהיה לכבות באופן אוטומטי כאשר הטיימר נגמר.זה יופעל באופן אוטומטי כאשר המחוג מגיע, וזה יהיה לכבות באופן אוטומטי כאשר הטיימר נגמר.יש לו 4 הגדרות שעון, כלומר 30, 45, 60, ו-90.זה יכול לשמש כדי לרפא שונים הציפורן משחות, כגון UV לק בסיס דבק. המסמר הזה האור הוא מאוד מתאים לשימוש ביתי וסלון להשתמש.UV-LED ציפורניים אור מצויד 28 עמיד UV / LED אור צ 'יפ, תואם עם כל מיני ג' לים, ולא מזיק לגוף האדם. זה 64 W LED ציפורניים האור מאמץ כפול אורך הגל (365nm + 405nm) טכנולוגיה קניינית, מה שהופך אותו מתאים שונות UV LED ו ג 'ל הציפורן משחות, כגון primers, topcoats, כל מותג צבע, דבק ג 'ל קשה, בונה, אקריליק, גילוף דבק, הוביל וכו'.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים