.

.

נשים מזייפות ציפורן, 5 גדלים שונים משובח מזויף ציפורניים מלא כיסוי קצה הציפורן על נשים עבור ליל כל הקדושים

נשים מזייפות ציפורן, 5 גדלים שונים משובח מזויף ציפורניים מלא כיסוי קצה הציפורן על נשים עבור ליל כל הקדושים

ILS 138.45
סחורה
זמין.

מספק 5 בגדלים שונים, אתה יכול לבחור את המתאים ביותר מסמר את עצמך, זה קל לקצץ הקובץ אורך צורה שאתה רוצה.מעולה מתנות עבור נשים, חברות, אמהות או אחיות, וגם מאוד מתאים למסיבות / חתונות / נשף תחפושות / פורים / חג המולד, וכו'. טיפה דבק על החלק האמצעי ליד השורש, לא טפטוף יותר מדי, בדרך כלל 1 טיפה.תן את הציפורניים שלך מעולה ומפנקת, המראה שלך עיצוב ציפורניים עבור חתונות, מסיבות או בסוף השבוע תאריכים.מספק 5 בגדלים שונים, אתה יכול לבחור את המתאים ביותר מסמר את עצמך, זה קל לקצץ הקובץ אורך צורה שאתה רוצה. מומלץ להשתמש בשיטה זו : להסיר את הציפורניים עם ג ' ל מסיר למצוא מיכל, לשפוך חלק, לשים את האצבעות שלך בתוך זה, יש להשרות את ציפורניים מזויפות, ולאחר מכן להשתמש את החלק הנותר כדי לנקות את הציפורניים שלך.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : זיוף Nail Quantity : 10pcs Glue דבק בשיטה : 1.דבק שיטת ההסרה : 1. כיסוי מלא קצה הציפורן, מעודן, אופנתי ומקסים, זה יכול למשוך את תשומת הלב של אנשים בכל מקום. פולני מלא קצה הציפורן עם פצירה עד זה מתאים באופן מושלם עם הציפורניים שלך. (הג ' ל מסיר אינה פוגעת או מטרידה אחת של נעמי.הבחירה המושלמת כדי להפוך את הציפורניים שלך מסוגנן. תן את הציפורניים שלך מעולה ומפנקת, המראה שלך עיצוב ציפורניים עבור חתונות, מסיבות או בסוף השבוע תאריכים. מתאים מאוד מקצועי אמנות ציפורן מומחים או אמנות ציפורן הלומדים, מתאים מכוני ציפורניים הביתה DIY מסמר אמנות. טבלו מקלון צמר גפן עם קצת לק מסיר בעדינות לנגב את הדבק על גדותיו סביב הציפורניים. לכסות את הציפורניים עם כמות מתאימה של צמר גפן ספוג הציפורן במסיר, לא לחשוף את הציפורניים, לעטוף אותם בניילון נצמד, להמתין כ-15 דקות כדי להסיר אותם, ציפורניים מזויפות יהיה מומס, פשוט לנגב.

] על המוצר עד

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fake Nail
Quantity:
10pcs
Glue Sticking Method:
1. Place the full nail tip on the arc of the nail root for comparison and determine how to correct the full nail tip. :
2. Polish the full nail tip with nail file until it fits perfectly with your nails. :
3. Drop the glue on the middle part near the root, don't drip too much, usually 1 drop. :
4. Before the glue is dry, start to paste the nail tip from the root, adjust the position while sticking it, remember not to hit the nail root at once. :
5. Dip a cotton swab with some nail polish remover and gently wipe off the glue overflowing around the nails. :
Glue Removal Method:
1. Cover the nails with a suitable amount of cotton soaked nail remover, do not expose the nails, wrap them with plastic wrap, wait for about 15 minutes to remove them, the fake nails will be dissolved, just wipe it off. :
2. It is recommended to use this method:
remove the nails with a gel remover, find a container to pour out a part, put your fingers in it, soak the fake nails, and then use the remaining part to clean up your nails. (The gel remover does not harm or irritate one's nai

קונים גם בוחרים