.

.

לחץ על הציפורניים, 10pcs / תיבת אבני חן פנינה מזויפת ציפורניים מלא כיסוי שווא קצה הציפורן עבור נשים בנות, שווא סיבוב ציפורניים מלאכותיות ציפורניים קצרות

לחץ על הציפורניים, 10pcs / תיבת אבני חן פנינה מזויפת ציפורניים מלא כיסוי שווא קצה הציפורן עבור נשים בנות, שווא סיבוב ציפורניים מלאכותיות

ILS 20.68
סחורה
זמין.

לכסות את הציפורניים עם כמות מתאימה של צמר גפן ספוג הציפורן במסיר, לא לחשוף את הציפורניים, לעטוף אותם בניילון נצמד, להמתין כ-15 דקות כדי להסיר אותם, ציפורניים מזויפות יהיה מומס, פשוט לנגב.מפרט : מצב : 100% מותג חדש, סוג הפריט : ציפורניים מזוייפת כמות : 10pcs דבק דבק בשיטה : 1.זה מתאים מאוד מקצועי מסמר מומחים למתחילים, וגם מתאים מאוד מקצועי מסמר מומחים או מסמר תלמידים.רשימת החבילות : 10 x מזויף ציפורן 1 x קופסת מתנה.הבחירה המושלמת עבור מסמר סטיילינג.אופציונלי גודל : מלא עיצוב ציפורניים, מעשי אורך, 5 גדלים שונים זמינים, אתה יכול לבחור את המתאים ביותר מסמר את עצמך, בקלות לקצץ הקובץ אורך צורה שאתה רוצה, מה שהופך את הציפורניים שלך אופנתי ויצירתי. לבחור את ריבת דבק ומדביקים אותו על המקביל ציפורניים. שים המתאים קצה הציפורן ולחץ את זה קשה יותר עבור 20 שניות, זה יתאים הדוק יותר.זה יכול למשוך את תשומת הלב של אנשים בכל מקום, וזה גם מתאים מאוד למסיבות/חתונה/נשף מסכות/פורים/חג המולד, וכו'.הוא מתאים מכוני ציפורניים ומשפחה הציפורניים.מתנה נהדרת : נלחץ ציפורניים מעולה מתנות עבור נשים, חברות, אמהות או אחיות.ואז להשתמש בפצירה להבריק כל קצה הציפורן עד שזה מתאים באופן מושלם עם הציפורן. המקום מלא קצה הציפורן על קשת של הציפורן שורש לשם השוואה ולקבוע איך לתקן את מלוא קצה הציפורן.מגוון רחב של שימושים : מעודן, מסוגנן ומקסים כיסוי מלא מסמר טיפים. (הג 'ל מסיר אינו פוגע או לגרות אחד את הציפורניים ואת העור, אבל זה יהיה לדלל את הציפורניים שווא) ג' לי דבק דבק בשיטה : 1. פולני מלא קצה הציפורן עם פצירה עד זה מתאים באופן מושלם עם הציפורניים שלך.

] על המוצר עד

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fake Nail
Quantity:
10pcs
Glue Sticking Method:
1. Place the full nail tip on the arc of the nail root for comparison and determine how to correct the full nail tip. :
2. Polish the full nail tip with nail file until it fits perfectly with your nails. :
3. Drop the glue on the middle part near the root, don't drip too much, usually 1 drop. :
4. Before the glue is dry, start to paste the nail tip from the root, adjust the position while sticking it, remember not to hit the nail root at once. :
5. Dip a cotton swab with some nail polish remover and gently wipe off the glue overflowing around the nails. :
Glue Removal Method:
1. Cover the nails with a suitable amount of cotton soaked nail remover, do not expose the nails, wrap them with plastic wrap, wait for about 15 minutes to remove them, the fake nails will be dissolved, just wipe it off. :
2. It is recommended to use this method:
remove the nails with a gel remover, find a container to pour out a part, put your fingers in it, soak the fake nails, and then use the remaining part to clean up your nails. (The gel remover does not harm or irritate one's nails and skin, but it will dilute the false nails)
Jelly Glue Sticking Method:
1. First, lightly polish the nails for a better fit. :
2. Choose the right jelly glue and stick it on the corresponding nail. :
3. Put on the appropriate nail tip and press it harder for 20 seconds, it will fit tighter. :
Package List:
10 x Fake Nail :
1 x Gift Box :

קונים גם בוחרים