.

.

קרן אור לילה מתנה לילדים,קרן שולחן מנורת שולחן,יום הולדת מתנות חג המולד עבור בנות בנים ילדים בני נוער עם מגע החלף שלט רחוק,16 צבעים משתנה דים פונקציה (שיער ארוך קרן)

קרן אור לילה מתנה לילדים,קרן שולחן מנורת שולחן,יום הולדת מתנות חג המולד עבור בנות בנים ילדים בני נוער עם מגע החלף שלט רחוק,16 צבעים משתנה

ILS 25.48
סחורה
זמין.

✅3 D קרן אור מתנה : זה אפקט 3 D המנורה,לא ממש 3 D "הולוגרמה",אשר יציג את קרן התבנית כשהיא נדלקת,תני את הילדים שלך מדהים 3 D אפקט חזותי כאשר תאורה,זה יצירתי, מתנות יום הולדת, מתנות חג המולד,חג & פסטיבל מתנות לילדים בנות בנים ילדים, בני נוער. ✅מגע חכם & שלט רחוק : אתה יכול לגעת על הכפתור קרן המנורה בסיס ולהשתמש בשלט רחוק כדי לשנות לשנות 7 או 16 צבעים שונים כמו שאתה אוהב,אתה תקבל 1x יצירתי לוח אקריליק, 1x לבן לפצח את הבסיס(3.5" x 2.5"), 1 x שלט רחוק 1 x אנגלית מדריך, 1 x כבל מיקרו USB. ✅כפול מופעל על מצבים : קרן האור בנות,בנים, הם מופעל על ידי כבל USB או 3*סוללות AA(לא כלול), מתח נמוך, כפול ההתנגדות הגנה, נשלט מרחוק,ללא הבהוב, לא מסנוור, dimmable, לא מזיק העיניים של הילדים, מספקים לילדים מתוק וחום בלילה. ✅הפעלה קלה : 3 D קרן האור מגיעה עם שלט רחוק, אנגלית ידני,אתה יכול להפעיל את האור לפי ידני,אתה יכול גם פעול האור באמצעות מגע חכם כפתור האור בסיס.זה קל מאוד לשימוש ושליטה. ✅לספק אחריות : אנו provied אחריות 12 חודשים,בחנו את כל המוצרים שלנו לפני המשלוח,אם אתה פוגש כל בעיה, אנא אל תהסס לשלוח לנו הודעה, אנחנו נחזור אליך תוך 24 שעות.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים